Celtabet Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyanın gücü, kesinlikle yadsınamaz. Günümüz şartlarında, herhangi bir sosyal medya hesabı olmayan kişi neredeyse bulunmamakta. Bu durumu fırsata çeviren sitelerden biri olan Celtabet, sosyal medya hesaplarını oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Twitter ve Instagram hesapları olan siteye, yaşadığınız problemler ya da sitenin kendini geliştirmesi için herhangi bir öneriniz olursa gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. İletişime geçildiğinde özellikle Celtabet twitter hesabından size anında dönüş yapılmaktadır. Site içerisinde bulunan canlı destek hizmetleri yerine sosyal medya hesaplarını kullanmak daha hızlı bir çözüm için önemli bir alternatiftir. Hesap yöneticileri, bu konuda son derece donanımlıdır ve bütün problemlerinizi anında çözmek için çalışmaktadır.

Hangi Durumlarda İletişime Geçilmeli?

Celtabet, yurt dışı merkezli bahis sitelerinden biri olduğu için belirli aralıklar ile adres değişikliğine gider. Site üyeleri, Celtabet’a giremiyorum gibi soruları için mutlaka sosyal medya hesaplarına başvurmalıdır. Hesaplar, size sitenin yeni linkini ya da giriş adresini göndererek yeniden giriş yapmanızı sağlayacaktır. Bu tip bir hizmet için oldukça gelişmiş bir altyapıya sahip olunmalıdır.